Recepcia: +421 907 950 464

Hotel Lučivná

Oddych v tichom prostredí

Hotel Lučivná ponúka pohodlné ubytovanie s výhľadom na Vysoké Tatry a wellness centrum, v ktorom nájdete niekoľko sáun, vírivku či ochladzovací bazén. Nachádza sa v malebnej dedinke vzdialenej iba 10 minút od centra Popradu.

Hostia sa môžu venovať odpočinku a relaxácii, alebo sa zapojiť do rôznych športových aktivít. V blízkosti hotela sa nachádza lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná.

V hoteli sa nachádza konferenčná sála, vybavená najnovším technickým zariadením, ktorá poskytuje ideálne podmienky na organizovanie kongresov, ale tiež svadieb, plesov či rodinných posedení.

Akciové balíky

Hotel Lučivná - ubytovanie pod Tatrami

Služby

Wellness v hoteli

Vychutnajte si kúpeľ vo vírivke, relaxujte vo fínskej, infra alebo parnej saune, schlaďte sa v ochladzovacom bazéne, alebo načerpajte energiu v relaxačnej miestosti.

Viac info
Wellnes Hotel Lučivná
Snowpark Lučivná

Lyžovanie v Lučivnej

Hostia ubytovaní v Hoteli Lučivná majú k  dispozícii 20 % zľavu pri zakupení skipasov a na zapožičanie lyžiarskej výstroje v neďalekom lyžiarskom stredisku Snowparku Lučivná.

Snowpark Lučivná

Vysnívaná svadba

Hotel Lučivná je ideálnym miestom pre svadobnú hostinu. Slávnostý akt manželského sľubu môžete absolvovať v romantickej záhrade Kaštieľa Lučivná (oproti hotelu) pod slávnostne vyzdobeným altánkom. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť v neďalekom kostole.

Viac info
Vysnívaná svadba
Konferencie, stretnutia

Konferencie, stretnutia

Potrebujete zorganizovať firemné stretnutie, konferenciu, seminár alebo rodinnú oslavu? Vieme ako realizovať vaše predstavy.

Konferencie, stretnutia

Hodnotenia zákazníkov