Recepcia: +421 907 950 464

Svadobné hostiny

Svadba

v Hoteli Lučivná

Každá nevesta si želá mať nezabudnuteľnú svadbu. Svadby majú svoje kúzlo v každom ročnom období. Váš svadobný deň môžete prežiť v zimnom kráľovstve, v letnej romantickej atmosfére alebo v okúzľujúcej pestrofarebnej jesennej prírode.

Hotel Lučivná je ideálnym miestom pre svadobnú hostinu. Slávnostý akt manželského sľubu môžete absolvovať v záhrade Kaštieľa Lučivná pod slávnostne vyzdobeným altánkom. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť v neďalekom kostole.

Pre novomanželov je pripravený ako darček od nás ubytovanie grátis. Svadobnú hostinu vieme pripraviť v interiéri hotela, prípadne aj vo vnútorných a vonkajších priestoroch kaštieľa. Naši šéfkuchári Vám pripravia jedinečné menu podľa Vašich predstáv. Záujemcom ponúkame možnosť svadobného fotografovania v priestoroch kaštieľa alebo v záhrade. V prípade záujmu o svadbu u nás, Vám radi ukážeme priestory a zodpovieme ďalšie Vaše otázky.

Rezervácie:
tel: +421 905 263 956
e-mail: recepcia@hotellucivna.sk

Slávnostné menu až pre 90 hostí vieme zabezpečiť za podmienok:

  • Menu na osobu v minimálnej cene od 50 €.
  • Prenájom miestností od 24:00 hod. v cene 40 €/hod.
  • V prípade záujmu možnosť zabezpečenia slávnostnej výzdoby.
  • Svadobný obrad v záhrade kaštieľa v cene 250 €
  • Novomanželská noc ZDARMA
  • Možnosť zľavy z ubytovania pre svadobných hostí.

Darina Tomas photography

Príďte prežiť svoj veľký deň na miesto kde Vás čaká krásne a romantické prostredie. Pre zachytenie najkrajších momentov vašej svadby odporúčame služby svadobného fotografa Darina Tomas photography.

Darina Tomas photography